اپلیکیشن نیوز اطلاعیه

اپلیکیشن نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

نخست‌وزیر انگلیس خوهستار اعمال ابداًحات در سازمان ملل متحد و نظام بین‌المللی برای مقابله به همراه چالش‌های جهان امروز انجام گرفت.

به نقل ایسنا، ترزا می، نخست‌وزیر انگلیس گفت: سازمان ملل متحد به همراهید ثابت کند که در کمک انجامن به ما برای مقابله به همراه چالش‌های قرن بیست و یک توانایی دارد.

وی همچنین از شرکت‌های حوزه فناوری خوهست تلاش‌های خود را برای حذف محتویات مربوط به تفکرات افراطی افزایش و سریع‌تر کنند.

ترزا می در نقل کردان خود در نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد به بحران روهینجا پرداخت و گفت: از تمامی مقامات میانمار می‌خواهم که به خشونت‌ها پایان داده و امکان دسترسی کمک‌های انسان‌دوستانه را فراهم ساخانومد.

نخست‌وزیر انگلیس دربه همراهره تغییرات سوریه نیز به اظهارنظر پرداخت و در این خصوص، بشار اسد، مدیر‌جمهوری این کشور را مسئول «آشوب» در سوریه دانست.

وی افزود: سازمان ملل متحد نبه همراهید از تلاش‌خود برای احیای صلح و ثبه همراهت در این کشور جنگ‌زده دست بردارد.

ترزا می دربه همراهره کره‌شمالی نیز گفت: لازم هست اقدامات افزایشی برای مجبور انجامن کیم جونگ اون در رهستای تغییر سیهست‌هایش به عمل آید.

نخست‌وزیر انگلیس از تمامی اعضای سازمان ملل متحد خوهست برای انجام تمامی تدابیر لازم به منظور مقابله به همراه تهدید ناشی از کره‌شمالی آمادگی داشته به همراهشند.

پایگاه اینترنتی روخانومامه میرور در گزارشی به نقل کردرانی نخست‌وزیر انگلیس پرداخت و در آن تصویر های از محل برگزاری نشست مجمع عمومی سازمان ملل را منتشر انجام.

در این تصویر ها که حین نقل کردرانی ترزا می به ثبت رسیده نشان داده انجام گرفته که اغلب صندلی‌های محل برگزاری در طول این نقل کردرانی خالی هست.

(تصویر) نقل کردرانی نخست وزیر انگلیس برای صندلی های خالی 

[ad_1]

مطلب (تصویر) نقل کردرانی نخست وزیر انگلیس برای صندلی های خالی در سایت بزرگ اپلیکیشن نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.